Pavlína Kvapilová

CTO (Chief Technical Officer)

Improver

Pavlína se prakticky od dětství zabývá IT a počítači. Už v pubertě programovala hry a sestavovala počítače. Po studiu informatiky na Univerzitě Palackého v Olomouci začala pracovat jako programátorka. Postupně se v různých firmách vypracovala na Solution Architecta. Její nejmilejší částí práce je business analýza.

Pavlína je také velmi zdatná mentorka – lidé se pod jejím vedením bleskově posouvají na profesionální úroveň IT schopností. Dokáže vzbudit nadšení pro IT i u těch, co k tomu mají apriori averzi.

K webům ji přivedla její partnerka Radka, když zoufale potřebovala nový web pro sebe. Tvorbou webů se Pavlína zabývá od roku 2019. Její silnou stránkou je vymýšlení nejefektivnějších technických řešení a sledování nových trendů v oblasti šablon a pluginů. Budete-li chtít na webu nějakou speciální funkci, bude to právě Pavlína, komu to nedá spát, dokud nepřijde na to, jak to nejchytřeji udělat.

Její starostí je také SEO, tedy aby váš web našly vyhledávače a umístily jej ve vyhledávání co nejvýše.

Olinek

CEO (Chief Excercise Officer)

Olinek je velmi důležitý článek naší firmy. Je to právě on, kdo dohlíží na naše pravidelné venčení. Díky němu se každý den procházíme na čerstvém vzduchu, abychom byly svěží a měly čistou hlavu pro vymýšlení vašich webů.

Pokud vás napadlo, že to zvíře v našem logu je právě náš pes, musíme vás vyvést z omylu. Tak dalece našeho CEO neuctíváme.

Zvíře v našem logu je hyena skvrnitá, latinsky Crocuta crocuta. V hyeních smečkách panuje matriarchát, stejně jako u nás. Hyeny jsou navíc jedni z nejlepších lovců a také jsou výborní jedlíci: stráví vše kromě zubů a kopyt. Skoro jako my 🙂

Radka Evjáková

CMO (Chief Marketing Officer)

Creator

Radka je od dětství nadšená amatérská výtvarnice a studovaná markeťačka (NEOMA Business School, Francie). V marketingu pracovala po škole 4 roky, než odešla na volnou nohu koučovat a školit. Od té doby se místo velkorozpočtového marketingu zabývá tím nízkorozpočtovým, a především osobním marketingem.

Weby ji chytily v roce 2019, když se konečně odhodlala vytvořit si sama svůj vlastní web a zjistila, že je to větší zábava, než koučink. Zúročila svou dětskou vášeň pro kreslení a pustila se i do grafiky. Kromě vlastního webu a e-shopu tak začala tvořit weby i pro druhé.

Díky mezioborovému přesahu je Radka schopná do hloubky porozumět vašim požadavkům. Postará se, aby vy sami jste lépe porozuměli tomu, co a proč potřebujete. Poradí s marketingovou strategií, v případě potřeby navrhne strukturu i grafickou podobu webu a vytvoří základ webové prezentace, který Pavlína před spuštěním vylepší k dokonalosti.